Prekių pristatymas

Prekių pristatymas yra nemokamas visoje Lietuvoje. Visas elektroninėje parduotuvėje LETAEIGE-SULCIASPAUDE.LT parduodamas prekes pardavėjas/kurjeris Lietuvoje pristatys gavėjui tiesiai į namus. Siuntos pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas 80 Lt mokestis. Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas į visus Lietuvos miestus (mokant pavedimu ar elektronine bankininkyste užsakymas vykdomas po gauto apmokėjimo) - į Jūsų namus, biurą ar kitą nurodytą vietą. Prieš pristatant prekes, suderinsime su Jumis tinkamą prekių pristatymo laiką. Praėjus pristatymo terminui ir nesulaukus užsakytų prekių, nedelsdami susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų užsakymas būtų kuo skubiau įvykdytas.

Dėmesio: prekes iš kurjerio gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakyme ar užsakymo pastabose. Atsiimant prekes būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą).
Atsiimant prekę iš kurjerio, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo - perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.


Kaina24.lt partneris Kaina24.lt partneris
© 2016 "AQUA REGAL" LTD. Visos teisės saugomos.
El. paštas: aquaregalltd@gmail.com, telefonas: +370 (620) 64401.
Parduotuvės nemokamai - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuvesnemokamai.lt