Aplikatorius DISSA

Aplikatorius DISSA

35.00150.00

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Aplikatorius DISSA – unikalus medicinos daktaro, profesoriaus Kutušovo Michailo Vladimirovičiaus išradimas, pagrįstas ilgamečiais tyrinėjimais.
DISSA aplikatorius (geriamojo vandens dissimetrija) yra daugialypės dissimetrijos grupės dalis. (arba vadinamoji „dissimetrika“).

Sveikata, gyvenimo trukmė ir gyvenimo kokybė priklauso nuo žmogaus naudojamo vandens savybių.

DISSA aplikatorius yra polimerinė kortelė, kurios centre yra metalizuotas detektorius, kurios disimetrija yra 36, 72 ir 144 DISS. DISSA aplikatorius užduoda dissimetriją vandens molekulėms, jų ansambliams ir klasteriams ir tokiu būdu „gyvina“ vandenį. Dėl šio efekto vanduo ne tik įgyja išskirtinių dinaminių savybių ir tvarkingų struktūrinių charakteristikų, bet ir patenka į kūną su dideliu disimetriškumu, todėl kūnui nereikia eikvoti savo energijos vandens molekulių „integracijai“ į gyvąją kūno sistemą. Skirtingai nuo kitų žinomų vandens struktūrizavimo metodų ir prietaisų, mūsų DISSA aplikatorius veikia vandenį kokybiškai naujame lygmenyje, nes struktūrizavimas vyksta visame tūryje ir yra stabilus laikui bėgant, o svarbiausia – vanduo išlaiko įgytas savybes kūno viduje. DISSA aplikatorius, „gyvinantis“ vandenį, suteikia jam relikvijų savybių. To negalima pasiekti jokiu kitu prietaisu ar metodu, egzistuojančiu dabar!

DISSA aplikatorius yra trijų tipų su skirtingais dissimetrijos koeficientais:

1. 36 DISS
2. 72 DISS
3.144 DISS

Dissimimetratoriai su skirtingais disimetrijos koeficientais (DK) skirtingai veikia vandenį ir kūną ir yra naudojami atsižvelgiant į bendrą kūno būklę, žmogaus sveikatą ir amžių vartojant dissimetruotą vandenį.

Žemiau esančioje lentelėje parodytas skirtingo amžiaus žmogaus atitikimas skirtingiems dissimetrijos koeficientams (DK). Jūs galite aiškiai pamatyti, kaip DK mažėja su amžiumi.

Tai susiję su mūsų gyvenimo būdu, su tuo, kokį vandenį geriame, kuo kvėpuojame, ką valgome. Tyrimai parodė, kad vandentiekio vanduo visame pasaulyje yra nedideliu DK – tik 2–3 DISS, parduotuvėse perkamas buteliuose išpilstytas vanduo, dažniausiai 3–4 DISS, vanduo struktūrizuotas, naudojant visus žinomus alternatyvius metodus ir prietaisus, DK yra 4 DISS, vanduo iš natūralių šaltinių – ne daugiau kaip 8-16 DISS.
Remiantis prof. M.V. Kutušovo hipoteze gyvybės atsiradimo metu mūsų planetoje, aplinkos ir vandens dissimetrijos koeficientas buvo didesnis nei 178 DISS! Šiuolaikiniame pasaulyje koeficientas aplinkos ir vandens dissimetrijos yra ne didesnė kaip 16 DISS!
Kadangi mes visi, suaugusieji ir vaikai, geriame buteliuotą ir vandentiekio vandenį su mažu DK 2–3 DISS, mes turime padidinti geriamojo vandens dissimetriją bent iki 36 DISS.
Nuolatinis dissimetruoto vandens naudojimas gerina bendrą organizmo būklę, prisideda prie jo atsigavimo ir įvairių ligų rūšių prevencijos.
Sportininkams taip pat gali būti naudinga naudoti dissimetruotą vandenį.
Dissimetruotas geriamasis vanduo, kurį sportininkas geria, kuris yra paveiktas mūsų DISSA aplikatoriaus pagalba, veikia kūną kaip dopingas, nepaisant to, kad dopingo ten nėra ir negali būti.
Akivaizdu, kad šiuolaikiniame pasaulyje, kur aplinka yra prasta, jau 40- metis žmogus jaučia, kad jo kūnui reikia dėmesio, palaikymo ir priežiūros – jo sveikata pradeda blogėti, o gyvybingumo sumažėjimas tiesiog jaučiamas.

Norėdami padėti kūnui susitvarkyti su visa tai, turite pradėti vartoti dissimetrišką vandenį su DK 36 DISS, palaipsniui pereidami prie daugiau dissimetrinio vandens, kurio DK yra 72 DISS. Kuo žmogus vyresnis, tuo dažniau jis susiduria su tam tikromis sveikatos problemomis.

Palaipsnis perėjimas nuo dissimetrinio vandens su DK 36 DISS naudojimo prie vandens su DK 72 DISS, o po to su DK 144 DISS naudojimu, atjaunins kūną ir išspręs daugelį su jo sveikata susijusių problemų ir prisidės prie geros fizinės formos.
Atsižvelgiant į bendrą organizmo būklę, sveikatą ir amžių, buvo išrasti šie trys dissimetrijos aplikatorių tipai su skirtingais dissimetrijos koeficientais (DK), kurie skiriasi paveikiant vandenį ir kūną.

DK padidėjimas turėtų būti laipsniškas, kad būtų išvengta nepageidaujamų pasekmių, tokių kaip nemiga ar viduriavimas. Išimtis yra žmonės, sergantys rimtomis ligomis, pavyzdžiui, vėžiu sergantys pacientai, kuriems 144 DISS reikia nedelsiant vartoti dissimetrinį vandenį su dideliu DK.

Svarbiausia, kad dissimetrinis vanduo būtų naudojamas nuolat.

Ką suteikia dissimetrinio geriamojo vandens vartojimas.

Reguliarus dissimetrinio vandens vartojimas padeda atkurti medžiagų apykaitą ir visas fiziologines organizmo funkcijas, padeda normalizuoti vandens-druskos pusiausvyrą, medžiagų apykaitos procesus ir biocheminių reakcijų greitį.
Tuo pačiu metu kūnas neprivalo išleisti papildomos laisvos energijos redox potencialo (ORP) „išlyginimui“, o svarbiausia – vandens molekulių, vandens ansamblių ir klasterių dissimetrizavimui kūno viduje ir vandens, gauto iš išorės, dissimetrizavimui!

Todėl dissimetriškas vanduo prisideda prie lėtinių ir ūminių uždegiminių, autoimuninių, alerginių, onkologinių ligų, psichinių sutrikimų gydymo ir prevencijos, taip pat kūno svorio normalizavimui. Visa tai prisideda prie greito kūno sveikatos atstatymo ir išsaugojimo, ilgaamžiškumo ir atjaunėjimo, padeda greičiau regeneruotis audiniams ir ląstelėms, taip pat leidžia keletą kartų pagreitinti daugelio lėtinių ligų gydymą, nenaudojant vaistų ir kitų pagalbinių gydymo metodų!

Rekomenduojamas dienos metu sunaudotas dissimetrinio vandens kiekis yra 30 ml 1 kg svorio. Atsižvelgiant į šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdą, pirmus 3 mėnesius rekomenduojame išgerti ne mažiau kaip 1,5 litro per dieną, kitus 3 mėnesius – ne mažiau kaip 300 ml per dieną. Vandenį reikia gerti mažomis porcijomis visą dieną. Ateityje mes rekomenduojame nuolat naudoti vietoj įprasto vandens dissimetrinį vandenį.

Dissimetrinis vanduo turi būti geriamas, kad sveiktų kūnas, būtų išvengta įvairių ligų, atstatyta ir suderinta žmogaus bioenergija, normalizuotas svoris ir atjaunintas kūnas!
.

Naudojimo instrukcijos.

1. Ant stalo dedame baltą popieriaus lapą.

2. Ant šio lapo uždėkite DISSA aplikatorių, metalizuotu detektoriumi į viršų.

3. Ant DISSA aplikatoriaus dedame permatomą stiklinį ar plastikinį indą su geriamuoju buteliu ar filtruotu vandeniu iš čiaupo. Idealiausias yra vanduo, kurio kalcio (Ca) kiekis yra 10–20 mg / l. Šią informaciją galite rasti vandens butelio etiketėje. Esant tokiai kalcio koncentracijai, vanduo yra geriausiai dissimetruojamas. Geriamojo vandens rezervuarą taip pat galima pastatyti šalia DISSA aplikatoriaus, bet ne toliau kaip 15 centimetrų nuo aplikatoriaus. DISSA aplikatorius geba pakelti visos geriamojo vandens pakuotės dissimetriją tuo pačiu metu.

4. Optimalus vandens pakuotės dissimetravimo laikas DISSA aplikatoriuje yra 12-15 minučių.

5. Dissmetrinį vandenį rekomenduojama gerti mažomis dalimis, maždaug po 50 ml kas pusvalandį. Rekomenduojamas vandens kiekis per dieną yra 30 ml 1 kg svorio. Taigi žmogui, kurio kūno svoris 60 kg, rekomenduojama išgerti 1,8 litro. per dieną. Rekomenduojamas mažiausias dissimetrinio vandens kiekis yra 300 ml per dieną.

6. Po kiekvieno naudojimo aplikatorių reikėtų vėl sudėti į pakuotę.

7. Veikimo metu aplikatorius neturėtų būti veikiamas aukštos temperatūros ir trinties.
Laikykite ir naudokite mažiausiai 1 metro atstumu nuo elektros prietaisų ir aukšto dažnio spinduliuotės šaltinių. DISSA aplikatorius išlaiko savo dissimetriškas savybes 3 mėnesius nuo pirmo naudojimo. Po 3 mėnesių naudojimo medžiaga suyra, o aplikatoriaus dissimetrijos koeficientas per trumpą laiką sumažės eksponentiškai.

Dissimetrinis vanduo ilgą laiką (nuo 3 iki 12 mėnesių!) Gali išlaikyti savo savybes uždarame inde, atsižvelgiant į kalcio šaltinį ir kiekį (Ca).
Tyrimais nustatyta, kad DISSA aplikatorius keičia šiuos fizinius geriamojo vandens parametrus:
– keičia pH į šarmingumą,
– sumažina redokso (ORP) potencialą,
– pagerina skonį (lengvas saldumo ir gazuotumo jausmas),
– keičia cheminę sudėtį ir išskaido toksinus,
– padidina alkoholinių gėrimų stiprumą ir pagerina skonį.

DISSA aplikatorius yra visiškai saugus ir netoksiškas.
Disimetrinio vandens vartojimas rekomenduojamuose kiekiuose neturi kontraindikacijų ir šalutinio poveikio.

Info šaltinis:
https://www.dissa.company/effects-of-uad-ru

Papildoma informacija

DISSA

DISSA 36, DISSA 72, DISSA 144, Dissimetratorius

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

  Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.

  Uždaryti