Kompiuterinis tyrimas CME

Medicininis ekspertinis kompleksas CME (complex medical expert) – tai kompiuterinė žmogaus gyvenimo kokybės tyrimo ir kontrolės sistema.
Šiuo atveju, gyvenimo kokybė – žmogaus kūno biocheminių, fiziologinių ir psichologinių procesų visuma, sudaranti dabartinę žmogaus būklę.

Mokslinė CME naujovė yra įrašyti ir ištirti žmogaus elektros lauko intensyvumo dinamiką ir procesus, vykstančius kūne.

Fizinis prietaiso darbo principas yra įrašyti žmogaus kūno elektrinio lauko stochastines (triukšmo) charakteristikas pasyviu, neinvaziniu režimu. Kompiuterinė programa, įdiegta CME, paverčia įrašytus individualius žmogaus lauko ypatumus į skaitmeninius ir palygina juos su analogiškomis organų ir sistemų vidutinėmis statistinėmis charakteristikomis bei organizmo procesais (tiek fiziologiniais, tiek patologiniais). Vidutinės statistinės charakteristikos, prietaiso gamintojo specialistų sukurtos laboratorijose ir įtrauktos į CME kompiuterinės sistemos duomenų bazę, vadinamos žymekliais arba markeriais. Markeriai apibūdina organų ir sistemų būklę, ligas ir procesus, vykstančius organizme.

 

Metodinis prietaiso darbo principas yra pagrįstas faktiniu asmens būklės nustatymu, naudojant dinaminę analizę ir jo atskirų savybių patikrinimą.
Naudodamasis prietaisu CME specialistas turi galimybę padaryti išvadas apie esamą asmens sveikatos būklę ir nustatyti:
• ligą ar polinkį į ją;
• kurių veiksnių ar specifinių patogenų derinys sukelia esamą fiziologinę ar psichologinę būklę;
• ryšius tarp šių veiksnių, procesų ir būsenų.
Remdamasis analizės rezultatais ir turimomis žiniomis, specialistas-prietaiso naudotojas, parenka optimalius mitybos ir sveikatos prevencijos metodus.

Vienas iš tokių metodų yra CME kompensacinės korekcijos funkcija. Naudodamas šią funkciją ir nepažeisdamas žmogaus fiziologinių procesų, prietaisas leidžia sumažinti neigiamai veikiančių procesų aktyvumą.
Kompensacinė korekcija leidžia optimizuoti organų ir sistemų reakcijas į bet kokį neigiamų somatinių ir psichosomatinių procesų tipą ir taip aktyvuoja žmogaus organizmo adaptacinius ir reguliacinius procesus.

Prietaiso naudojimo sritys:
Konsultavimas, ligų prevencija įvairiose ambulatorinėse ir klinikinėse institucijose.

Prietaiso naudojimo pranašumai:
Be analitinių programų naudojimo, CME pagalba galima atlikti kompensacinę korekciją – neigiamų (patologinių) procesų slopinimą žmogaus kūne.

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

  Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.

  Uždaryti