METSYS 108

Tyrimo diagnostikos prietaisu METSYS 108 metu:

 • aptinkamos ligos, dar nejaučiant būdingų joms simptomų;
 • nustatomas vaistų, papildų bei maisto produktų tinkamumas konkrečiam asmeniui;
 • išaiškinami alergijų sukėlėjai be specialių mėginių.

Diagnostikos prietaisą Metsys 108 sukurė Izraelio mokslininkai, medicinos mokslų daktaras Michailas Kutušovas, biofizikas Šraidmanas ir fizikas Grynšteinas. Metsys 108 sukurtas Folio diagnostikos prietaiso POLYTEST pagrindu ir turi papildomas funkcijas:

 • baltymų sintezės sutrikimams nustatyti (N ; normal);
 • ankstyvajai prieš onkologinei būsenai nustatyti (P ; Pre-Onko);
 • aktyviems onkologiniams procesams nustatyti (O ; Onko).

Tyrimas diagnostikos prietaisu METSYS 108 – neskausmingas, nesudėtingas ir tikslus tyrimas. Jį galima taikyti ir vaikams. Nustatyta, kad kiekvienas sveikas organas ar sistema turi tam tikrus elektrinius parametrus. Pasak specialistų, sunegalavus vidaus organui, jį atitinkančių odos paviršiuje esančių biologiškai aktyvių taškų elektromagnetiniai duomenys pakinta.

Akupunktūriniams taškams būdingas didelis bioelektrinis laidumas ir maža varža, o susirgus keičiasi jų reakcija į elektros srovę. Tuo remdamasis vokiečių mokslininkas R. Folis, daug metų tyrinėjęs ir gydęs elektropunktūra, sukūrė atskirą elektropunktūros šaką, kuri mokslininko garbei buvo pavadinta Folio metodu.

Folio metodo principas paprastas: specialiu elektropunktūrinės diagnostikos prietaisu POLYTEST ar METSYS 108 įvertinama atskirus organus atitinkančių biologiškai aktyvių taškų reakcija į silpną tolygią elektros srovę. Sergant įvairiomis ligomis, ji būna skirtinga.

Tuo remiantis nustatomi įvairių organų funkciniai sutrikimai, kraujotakos, imuninės ir endokrininės sistemos būklė. Išmatuotus rodmenis išanalizuoja ir įvertina specialistas.

Folio metodo POLYTEST ar METSYS 108 aparatūra galima užfiksuoti organų gyvybinę energiją ir nustatyti ląstelėse vykstančius pakitimus dar nepasireiškus klinikiniams simptomams. Tokie pakitimai dažnai neaptinkami atliekant įprastus tyrimus.

Šiuo būdu nustatomi ir alergenai bei lėtinių infekcijų sukelėjai, individualiai parenkami homeopatiniai ir kitokie maisto papildai (jų dozės, vartojimo trukmė), netgi maisto produktai ir papuošalai…

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

  Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.

  Uždaryti