EM Kvasas

 

 
EM technologijos – natūrali pagalba žmogui ir pasauliui

Britai paskelbė apie netikėtą onkologinių ligonių būklės pagerėjimą, gydant juos tirpalais su Mycobacterium vaccae (tolimomis tuberkuliozės bakterijos giminaitėmis, tik visai nekenksmingomis ir gyvenančiomis dirvoje). Šios bakterijos visiems gerai žinomos. Jų įkvepiame, kai gulime ant žemės, praryjame, kai valgome neplautas daržoves.

Jie pažymėjo, kad pasikeitė ligonių gyvenimo kokybė – pagerėjo nuotaika, požiūris į aplinką tapo optimistiškesnis. Paaiškėjo, kad šios bakterijos smegenyse suaktyvino grupes neuronų, atsakingų už serotonino gamybą.

 Chrisas Lovry su kolegomis iš Bristolio universiteto patikrino šiuos duomenis bandymais su pelėmis. Buvo pastebėta, kad padidėjo pelių aktyvumas, o svarbiausia – ištvermė. Neseniai tą patį patvirtino mokslininkai iš Raselo Seidžo koledžo. Pakako duoti pelėms tirpalo, kuriame yra serotonino ir pasitvirtino rezultatas – gyvūnai tapo aktyvesniais, žaismingesniais ir gyvybingais.

Kam to reikia? Visiems!

Kas nežino chroniško nuovargio sindromo? Jis kaip maras plinta pasaulyje. Ypač tai liečia veiklius žmones. Manoma, kad juo serga 5–10 % Žemės gyventojų. Kadaise jis buvo vadinamas pavargusio kareivio sindromu, nes pasireikšdavo tiems, kurie patirdavo karo baisumų. Tai buvo galima paaiškinti tuo, kad išbandymai buvo nežmoniški ir smegenys neatsigaudavo. Dabar dažnas žmogus skundžiasi stipriu fiziniu silpnumu be jokios priežasties, galvos, sąnarių ir raumenų skausmais, besikartojančiais gerklės paraudimais, limfmazgių skausmingumu, greitu protiniu nuovargiu, susilpnėjusia atmintimi. Vis daugiau duomenų, kad šis sindromas – infekcinės kilmės. Manau, kad infekcijai smegenyse (ir galvos, ir nugaros) gyvuoti  sudaro sąlygas mūsų perkaitintos smegenys. Poilsis negydo.

Kartojau ir kartosiu: nelaimingi nepasveiksta.

Šimtmečiais kaupta patirtis rodo, kad infekcijų sukelėjai turi būdingų bruožų, kuriuos perduoda ir užkrėstiesiems. Kam nežinomas skrandžio ar kitų virškinimo trakto dalių opomis sergančių ligonių charakteris? Tai garsiosios Helicobacter pylori dovana. Žmogų graužia ir degina vidinė ugnis, todėl jis kankina save ir aplinkinius.

Kad infekcijos sukelėjai pradėtų viešpatauti ir apniktų ligos, reikia sudaryti sąlygas. Kaip? Duosiu nemokamus, gerai veikiančius „patarimus“. Yra keli variantai ir veiksmingi jų deriniai:

  •  gyventi su nemylimu žmogumi;
  • leisti dienas nemėgstamame darbe;
  • veiksmingiausia – nemylėti savęs. Gyventi dantis sukandus;
  • nuolat pavydėti tiems, kurie kažką gali;
  • svarbiausia –  niekada nesikeisti. Keisti kitus.
Bakterijų, kurios formuoja sergančių ateroskleroze arba II tipo cukralige ligonių charakterius, neaprašinėsiu. Pirmas požymis – permainų vengimas, polinkis sirguliuoti.

Mėsėdės bakterijos perpildytos nepasotinamos aistros, agresijos… Turite tokių šeimos narių? Bakterijos prisikimšo ir grimzta į depresiją, gramzdindamos su savimi virškinimo aparato savininką…

Pienėdės bakterijos formuoja taikų, palaimą skleidžiantį charakterį. Neretai ligoniai jaučiasi geriau nei prieš ligos pradžią, žvaliau negu anksčiau, gerėja atmintis, grįžta susidomėjimas įvairiais dalykais, pakyla gyvybinis tonusas.

Kiekviename iš mūsų gyvena apie 2 kg mikrobų, vienai kūno ląstelei tenka 10–100 sugyventinių. Iš milijono rūšių tik apie 3500 tikrai sukelia ligas. Ir tai ne visi: vieni iš jų visada sukelia ligą o kiti sąlyginai patogeniški – tik kai juos suerzini. Likusieji yra didieji gynėjai ir sanitarai. Be jų priburbuliuotume nuosavos gamybos purve. Be jų nei gyvenimas, nei mirtis neįmanomi. Jie atsirado anksčiau už mus ir vėliau už mus išnyks.

Bakterijos milžiniškais kiekiais gamina fermentus, nukenksminančius laisvuosius radikalus, ir išskiria medžiagas, neleidžiančias atsirasti mutacijoms ir streso pasekmėms.

Amerikiečiai įkūrė Tėvynės saugumo departamentą (Department of Homeland Security). Milijardai dolerių skiriami kovai su bioterorizmu. Vienas iš dosniai finansuojamų tikslų – sukurti universalų visų infekcijų žudiką.

Medicina braunasi į ateitį savo ariergardu – žudančia chemija ir chirurgija. O jų vieta privalo būti paskutinė, kai panaudotos visos neinvazinės pajėgos.

P. Šablino EM* agrotechnologijos – tai eszoekologija. P. Šablino ir M. Kutušovo EM sinergetinė mikrosimbiotechnologija – tai endoekologija.

EM agrotechnologijos leidžia per 3–5 metus atstatyti bet kokį techninės kultūros sudarkytą dirvožemį ir padidinti derlingumą trigubai. Kaip rašo L. Zavalskis: „Mikrobiologinės technologijos leidžia padidinti derlingumą palyginus su mineralinėmis trąšomis (kurios jį padidina10–20 %) 100–200 ir net 500 %. Japonijoje derlingumas, palyginus su mūsiškiu yra 1000–2000 % didesnis… Pavyzdžiui, japonai nuo vieno pomidorų krūmo nuima 120–150 kg, o Rusijoje 3–5 kg pomidorų. Krasnodaro krašte užauginama 50 cnt/h ryžių, o geriausias japonų fermeris – iki 500 cnt/h“. Japonai savo EM agrotechnologijoms atrinko 86 simbiontų mikrokultūras, P. Šablinas savo „Baikalui EM1“ – 40 mikrokultūrų. EM sinergetinė mikrosimbiotechnologija per penkis mėnesius sukuria efektyvų priešinfekcinį ir priešonkologinį imunitetą.

Kam reikalinga agrotechnologija? Alkanų negalima gydyti. Pirma reikia pamaitinti. Kitaip net patys efektyviausi vaistai nepadės. Kodėl išsekusiems ligoniams, seniams ir apleistiems vaikams pirma pasireiškia pašalinis vaistų poveikis, o vėliau, jeigu spėja – gydantis?

Problema ta, kad visi ligoniai – alkani. Niekas praktiškai negauna pilnaverčio maisto. Ir tai ne apie teršalus maiste. Yra aksioma: tik pilnavertiškai pamaitintas, harmoningai praėjęs visas gyvenimo stadijas (be dirbtinio pagreitinimo) visiškai subrendęs augalas gali turėti statybinių, apsauginių ir gydančių savybių. Gyvūnai taip pat, negavę gyvybinės energijos, negali suformuoti pilnaverčių statybinių medžiagų – baltymų, riebalų, angliavandenių.

Svajonė ir tikslas: gydyti žmogų, kuriame sutvarkyta endoekologija. Jei žmogus valgytų pilnavertišką maistą, daug alerginių ir autoimuninių sutrikimų dingtų savaime. Svarbiausias tikslas ne padidinti derlių, o užauginti pilnaverčių subrendusių maistinių augalų.

Žmonijos rykštė – sudarkyti maistiniai gyvūnai, dirvožemio irimas ir disbakteriozės.

Drįstu teigti, kad žmoguje negalėtų apsigyventi ŽIV infekcija, jeigu jis reguliariai vartotų Kutušovo kurungovitus. Ilinojaus universiteto stomatologai nustatė, kad iš seilėse išskirtų 170 rūšių laktobakterijų devynios virusą prisiklijuoja prie savęs, o viena neleidžia jam net nutūpti ant mūsų gleivinių. Čia kalbama apie banalias laktobakterijas, o ką parodys EM simbiontai?

Ne mažiau svarbus žmogaus bakteriomas. Bakteriomas kol kas yra nežinomas dalykas. Kaip naujiena pateikiama, kad Niujorko universitete medikai tik dilbio srityje aptiko 182 rūšių bakterijas, 15 jų mokslui nežinomos. O kiek naujienų laukia ištyrus organizmą endomikroskopais?

Mes padengti iš vidaus ir iš išorės bioplėvelėmis – gerai organizuotos mikroorganizmų bendruomenės. Kol nesuardome su savo užteršta sąmone, nepagrįsta antibiotikoterapija ir dezinfekcija jų vienybės – tol jos gina mus.

Medicinos mokslų daktaras P. Šablinas, unikalus savo filosofija ir moksline veikla, įkūrė EM centrą ir EM korporaciją Buriatijos sostinėje Ulan-Udė. Už savo preparatus jis gavo daugiau kaip 50 medalių ir diplomų, apdovanotas Erlicho ir Miečnikovo medaliais. Tai kryptingas, atkaklus ir ištvermingas žmogus. 2010 m. jis įkūrė kompaniją EET – aplinkos sveikatinimo technologija (Environment enhancement technology). Jos tikslas – realizuoti perėjimą prie XXI a. biomedicinos, kuri atitiks Hipokrato tikslą: „Mūsų maistas tūri būti vaistas, o mūsų vaistas turi būti maistas“. Globalus tikslas: ženklus gyvenimo trukmės pailginimas ir pergalė prieš vėžį bei kitas civilizacijos ligas, tokias kaip cukraligę, alergiją, narkomaniją, širdies ir kraujagyslių ligas…

P. Šablinas: „Medicinoje aš pasirinkau pačią sunkiausią specializaciją – onkologiją, tiksliau pačių efektyviausių priemonių piktybinių navikų gydymui paiešką. Mane visada gniuždė tai, kad aš nežinojau, kaip gydyti vėžį. Todėl pradėjau ieškoti efektyvių priešvėžinių mikrobų preparatų. Šiuos tyrimus vykdė daugybė mokslininkų labaratorijose. Taip suradau genialų Izraelio mokslininką Michailą Kutušovą, kalmuką pagal tautybę. Dabar jis mūsų kompanijos mokslinis bendradarbis, reguliariai atvažiuoja į Buriatiją. Bendrų tyrimų dėka sukūrėme preparatus vėžio gydymui – Kutušovo kurungovitus. Principas tas pats – aplinkos regeneravimas. Šiuo atveju – žmogaus organizmo. Absoliučiai sutinku su daktaru Kutušovu, kad mikrobai irgi serga vėžiu. Man teko stebėti per mikroskopą kaip tarp normalios pino bakterijų populiacijos, įeinančios į kefyro simbiozės sudėtį, apsėklinto kviečių sėlenų endofitais, atsirasdavo silpnai diferencijuotų smarkiai besidauginančių mielių ląstelių. Mielių „naviko“ zonoje būtinai atsirasdavo „vėžinio“ kvadratinės-kubinės formos kristalo-metabolitų. Tai atitinka Kutušovo teoriją apie vėžio prigimtį. Bet dar svarbiau, kad šitie kristalai ištirpdavo, įvedus kurungos simbiozę ir silpnai diferencijuotų mielių dauginimasis ženkliai sulėtėdavo. Šis efektas paskatino ieškoti kurungos pavyzdžių, turinčių panašių bet geresnių savybių“.

Maža tabletė pagal naudingų mikroorganizmų kiekį ekvivalentiška dešimčiai EM kurungos stiklinių. Joje mikroorganizmai yra anabiozėje. Patekę į mūsų organizmą, jie prabunda ir pradeda tvarkyti mūsų imunitetą, padeda atitolinti susitikimą su ateroskleroze ir II tipo cukralige arba sušvelninti ir sulėtinti jų eigą, ir net potencialiai jaunėti, o ne senti.

Mano praktikoje Kutušovo kurungovitai kartu laikant limfostimuliacija ir kepenų valymą netikėtai dvigubai sutrumpino onkologinių ligonių gydymą. Nors dar anksti kelti vėliavas. Visiškai pasitvirtino P. Šablino gauti rezultatai. Jis rašė: „Vienas kurungoterapijos svarbių rezultatų yra išsekusių ligonių svorio padidėjimas vidutiniškai 4 kg, hemoglobinas gydymo eigoje padidėjo 53,5 %, nes padidėjo eritrocitų pilnavertiškumas. 70 % atvejų ENG sumažėdavo iki normos ir leukocitų kiekis tapdavo normalus!“

Svarbiausias ir stulbinantis efektas: penkių mėnesių kurungoterapijos kursas – ir jūs net nesužinosite ar sirgote vėžiu. Tikriausiai girdėjote, kad I–II stadijos vėžys gali niekuo nepasireikšti 3–10 metų? Dažniausiai aptinkamas tik atsitiktinai. O panaudojus Kutušovo kurungovitus, jis negrįžtamai dingsta. Kaip tai svarbu žmonėms, kuriuos apniko kancerofobija (įkyrios gyvenimo džiaugsmą atimančios mintys apie vėžį). Tai neįkainuojama pagalba jau praėjusiems priešonkologinį gydymą. EM technologijos – tai veržli ir nenugalima kaip pavasario potvynis sveiko žmogaus sveikoje Žemėje gyvenimo filosofijos materializacija. Lietuva turi visas sąlygas pasveikti savo jėgomis.

* EM – buriatų kalba reiškia „sveikatos šaltinis, sveikatinimo priemonė, būdas“. EM kurunga – efektyviausių simbiontų kūrėja. Kurungoterapijos pagrindas.
EM – nauja ekologinė ideologija, reiškianti efektyvūs mikroorganizmai. Ši ideologija jau užkariauja pasaulį.

EM Kvasas + Em Kurunga – raugo gaminimas.

Į 3 litrų ar 4,2 litro stiklainį pripilame šilto virinto vandens (~30°C), įdedame 5 valgomus šaukštus medaus, susmulkintų 10-15 tablečių EM Kurunga ir supilame visą 40ml flakonėlį EM Kvaso. Visą tai gerai išmaišome, paliekame šiltoje (be tiesioginių saulės spindulių) patalpoje (geriausia ~25°C) uždengus marlę su gumele, kad laisvai patektų oras. Kiekvieną dieną reikia pamaišyti ir kas antrą dieną pridėti po tris šaukštus medaus. Subręsta raugas po 4-5 dienų. Kai atsiras gaivios rūgštelės skonis, vartoti po 1 stiklinę 2-3 kartus dienoje, geriau 30 min. prieš valgį. Rekomenduotina pagerti apie 6 mėnesius. Įrodyta, kad imunitetas silpsta ir ligos atsiranda nuo organizme sukauptų toksinų. Geriausiai toksinus suardo ir išveda šis raugas, taip pat užsodina didžiules gerųjų bakterijų kolonijas išstumdamas blogąsias. Skanaus!

p.s. vietoje vandens vertingiau naudoti avižų nuovirą, klevų ar beržų sulą.

Avižų nuoviras, 200gr avižų (belukštės netinka) nuplovus užpilti 1L vandens ir virti 1h, nukošti ir gerti po 200ml 3 kartus per dieną. Nuovire esančios amino rūgštys suriša toksinus ir juos išveda lauk. Tai dar ir B grupės vitaminų kompleksas.

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę

    Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

    Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.

    Uždaryti